Сенім телефоны: +7(72775) 7-20-30

Decrease font size Default font size Increase font size

rss1

7 1
2
3
4
5
6
Негізгі бетСайлауЕңбекшіқазақ аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының Қ Ұ Р А М Ы

Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының Қ Ұ Р А М Ы

Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық

және учаскелік сайлау комиссияларының

Қ Ұ Р А М Ы

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»   Конституциялық   Заңының   13-бабы   4-тармағына және 17 –бабы 2 - тармағына сәйкес:

Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Жамбыл даңғылы, 21, «А», аудандық әкімшілік, тел. 72863, 72156.

Комиссия төрағасы – Жексембиев Бақыт Есенханұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Абросимова Светлана Юрьевна.

Комиссия хатшысы - Мәжит Альбина Ерболатқызы.

Комиссия мүшелері – Бөлтаева Шара Абильдақызы, Искакова Айгүл Шыныкбайқызы, Байбөриев Ерғали, Бисенқұлов Серік Қазымұлы.

№ 119 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің фойесі, тел.41639.  

Комиссия төрағасы – Тұбекбаев Әлімжан Мұқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Кебирова Фаридам Усмановна

Комиссия хатшысы – Мусаева Қарлығаш Тәлімқызы

Комиссия мүшелері – Смагулова Ирина Николаевна, Касымова Сания Шариповна, Тәуетаева Жанылхан Адамбекқызы, Беделбаева Қарлығаш Баймолдақызы, Мекебаева Балауса Шеризатқызы, Алиев Ерболат Мажитұлы.

№ 120 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 98, А. Мәлкеев атындағы Есік мамандандырылған дарынды балаларға арналған «БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ» лицей-интернаты, тел.42636.     

Комиссия төрағасы – Құдьярова Раушан Такешқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Егімбаева Раушан Саудашевна

Комиссия хатшысы – Жүнісбаева Әлия Мұханқызы

Комиссия мүшелері – Жұмабаев Дәулет Хайрулдаұлы, Сұлейменов Аманжол Ауельнурұлы, Аймағамбетова Нұрзипа Нажматдинқызы, Байзакова Құндыз Серікбайқызы, Ақназарова Лейла Төлегенқызы,Талдыбаева Айдана Саухимбекқызы.

№ 121 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138, Абылай хан атындағы № 4 орта мектеп, тел.41536.   

Комиссия төрағасы – Күнбагисова Айнаш Нұрлыханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Алтынбаева Гаухар Зейнелқызы

Комиссия хатшысы – Семенцова Татьяна Германовна

Комиссия мүшелері – Касымова Шахнуз Мухтаровна, Мамешова Әсел Манатқызы, Шумарова Наталья Евгеньевна, Қазыбаева Айнұр Абдыбайқызы.

№ 122 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің фойесі, тел.40522.  

Комиссия төрағасы – Искакова Гаухар Маратқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бекманова Гулбарам Советқызы

Комиссия хатшысы – Қасымбекова Жадыра Жақыпбекқызы

Комиссия мүшелері – Темірғалиева Нәзигүл Аблахатқызы, Игисинова Дания Жарқынқызы, Салимова Салтанат Сатыбалдықызы, Әміре Тимур Сұлтанғазыұлы.

№ 123 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 318, аудандық Мәдениет үйі, тел. 72399       

Комиссия төрағасы – Жарықбасова Әлия Солтанбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Саменова Анар Болатқызы

Комиссия хатшысы – Алмухамедова Әсел Ахмедқызы

Комиссия мүшелері – Бектенова Дана Нұртайқызы, Станбекова Анар Хамитқызы, Шаяхметов Бауыржан Тұрлығазыұлы, Бектібаева Шамшырақ Сұлейменқызы, Құрбаналиева Жадыра Жиенғалиқызы, Санымбаева Жанат Елеусізқызы, Хатран Ерболат, Жолаев Лоян Шарипұлы.

№ 124 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 320, Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі, тел.73232.

Комиссия төрағасы – Баймұханова Сәуле Ақылбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Усенбаева Загира Усенбайқызы

Комиссия хатшысы – Құрманғалиева Құралай Женісқызы

Комиссия мүшелері – Дүйсенбеков Мадияр Сұлтанбекұлы, Мырзабеков Қуаныш Сеилбекұлы, Калачевская Марина Сергеевна, Омарова Сабина Аслановна.

№ 125 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Марат Абдошұлы Ысқақ көшесі № 86, «Алатау Жарық Компаниясы» акционерлік қоғамының Есік аудандық электр жүйелерінің әкімшілік ғимараты, тел.70009.

Комиссия төрағасы – Абикенова Аима Ақылбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Талқанбаев Айдар Әділбайұлы

Комиссия хатшысы – Құрманғалиева Айнұр Асанқызы

Комиссия мүшелері – Шарымбаева Құндыз Талғатқызы, Ахметова Алтынай Асылбекқызы, Алиева Тели Исмаиловна, Иманбекова Әлия Мұратқызы.

№ 126 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сәтпаев атындағы орта мектебінің фойесі, тел.76572.  

Комиссия төрағасы – Сагидуллаева Римма Смағұлқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жораев Құралбай Мұсаұлы

Комиссия хатшысы – Атекеева Бейбитхан Кенесбайқызы

Комиссия мүшелері – Құдабаева Аида Ерболқызы, Ким Елена Игнатьевна, Сұлейменова Беқарыс Бейбітұлы, Мырзағали Азамат Талғатұлы.

№ 127 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Астана көшесі № 1, Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министілігі Төтенше жағдайлар комитеті «Қазселденқорғау» мемлекеттік мекемесінің «Алматы облыстық пайдалану басқармасы» филиалының Есік өндірістік-пайдалану бөлімінің ғимараты, тел.75585.         

Комиссия төрағасы – Молдасынов Қанат Мұқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Рустамбекова Жанар Мырзағалиқызы

Комиссия хатшысы – Түзелбекова Таджигүл Сейтжанқызы

Комиссия мүшелері – Желдибаева Раушана Бақытқызы, Чонкиева Жанар Амандыққызы, Нұралиев Мұхамеджан Құдайбергенұлы, Толембаева Айман Жақсылыққызы, Нурбекова Руфина Абдимажитовна, Мустапаев Талғат Елубайұлы.

№ 128 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.41629.    

Комиссия төрағасы – Умарова Құнсая Бегдиловна

Комиссия төрағасының орынбасары – Байбосынова Рима Рахимқызы

Комиссия хатшысы – Арымбек Жадра Манарбекқызы

Комиссия мүшелері – Масимгазиева Айкен Баймолдақызы, Чавенова Бибигүл Аблакимқызы, Беденова Жанна Серікқызы, Құсайынова Сара Омарқызы.

№ 129 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.40522.    

Комиссия төрағасы – Кутелова Қарлығаш Советқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Турлиева Әйгерім Құрманақынқызы

Комиссия хатшысы – Абенова Балауса Мұратбекқызы

Комиссия мүшелері – Аюпова Гульбустан Имерджановна, Примбетов Асылбек Қалбайұлы, Абдрахманова Гүлнәз Асқарбекқызы, Ибрагимова Роза Қамалдинқызы.

№ 130 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебінің кіші спорт залы, тел.76028.      

Комиссия төрағасы – Мұқашев Бекнұр Дүйсенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамай Бақыткүл Асылбекқызы

Комиссия хатшысы – Искакова Райгүл Нұрсапақызы

Комиссия мүшелері – Байташов Рашид Аманкелдіұлы, Жантұрғанова Құралай Тұрлыбайқызы, Омарова Самал Ербосынқызы, Жужнева Айнаш Кенжеғалиқызы, Кенжибаева Әйгерім Жалғасбекқызы, Жораева Сауле Туғанбекқызы, Ақаев Мұрат Тлепбердіұлы, Несіпқұлова Бекзат Нұрғалыққызы.

№ 131 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138 а, жеке меншік гуманитарлық гимназиясы, тел.42518.   

Комиссия төрағасы – Бондаренко Оксана Даниловна

Комиссия төрағасының орынбасары – Смағұлова Базаркүл Садыханқызы

Комиссия хатшысы – Хожанова Камила Абайқызы

Комиссия мүшелері – Сайлибаев Нұрлан Абдықалықұлы, Байтуова Айнаш Бейсенбайқызы, Жұсупова Ақмаржан Абдуғаниқызы, Шекербек Мөлдір Жансеитқызы.

№ 132 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ават ауылы, Абылай хан көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі, тел.64279.        

Комиссия төрағасы – Нұрқасымова Айгүл Алдибайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Зейтенова Гүлнара Қадырбекқызы

Комиссия хатшысы – Бектенова Дина Сайдахметқызы

Комиссия мүшелері – Имрамзиева Санам Рахметовна, Елибакиев Ахмет Мухамедович, Знаудинова Шамшинур, Ноқабаева Жанна Жұмабайқызы, Рахманкулов Талатжан Махмутович, Сәрсенбаева Үлмекен Идаятқызы, Теипова Зухрабуви Махмудовна, Байбориева Бұлбұл Ерғалиқызы.

№ 133 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі № 47, Ақши орта мектебі, тел.22236.        

Комиссия төрағасы – Жошыбаева Салтанат Сағатқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Егімбаева Айғаным Саудашқызы

Комиссия хатшысы – Базарова Жангүл Мадалимқызы

Комиссия мүшелері – Сұлейменова Нұргүл Тоқанқызы, Жанаева Лязат Сұлейменқызы, Талдыбаева Назым Сыдықжанқызы, Торпакова Ақмарал Қайратқызы, Алмаганбетов Ақан Төребекұлы, Абдыманапов Біржан Еркінұлы, Тлепбергенов Оразбек Сатыбалдыұлы, Тлеугулова Толқын Тукетайқызы.

№ 134 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы, Түрікпен көшесі № 4, Қайрат негізгі орта мектебі, тел.27564.     

Комиссия төрағасы – Сарымбаев Ербол Дүйсенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Оралбайқызы Салтанат

Комиссия хатшысы – Алиева Гүлжан Оразбайқызы

Комиссия мүшелері – Байназаров Дәурен Биболсынұлы, Қалдықабақова Әсем Айтұғанқызы.

№ 135 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қазатком ауылы, Ошақбай көшесі № 13, Қазатком негізгі орта мектебі, тел.27552, 27510.        

Комиссия төрағасы – Нұрғожаева Ляззат Нұрмұханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ақбиюмов Бейбіт Жұмабекұлы

Комиссия хатшысы – Сәрсенбаева Сымбат Утеғалиқызы

Комиссия мүшелері – Мырзағали Гүлнұр Жамбылқызы, Утешов Ади Нүсіпбайұлы.

№ 136 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15, М. Әуезов атындағы орта мектебінің фойесі, тел.77591.  

Комиссия төрағасы – Чадамбаева Бақыт Тындыбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұхатжанов Нұранбек Биғалиұлы

Комиссия хатшысы – Тлисова Сандуғаш Жексенқызы

Комиссия мүшелері – Сәкенқызы Нәзерке, Каткенова Меруерт Сұлтанқызы, Азнабакиева Хелчам Хамражановна, Байсадыков Қожағали Имашұлы, Кебекбаев Ерболат Абдуалиұлы, Ашимова Айнаш Абилқанқызы.

№ 137 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15, М. Әуезов атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.77591.    

Комиссия төрағасы – Тохтахунова Тыллабуви Маваевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Нүпбаева Роза Теміржанқызы

Комиссия хатшысы – Жаугашев Нұрахмет Досмағамбетұлы

Комиссия мүшелері – Қопашева Гүлмира Жақажанқызы, Байғоджаева Эльмира Мұратқызы, Рақышова Майра Ботанқызы, Ержанова Гүлнүр Ахметжанқызы.

№ 138 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы, Ж. Салиева көшесі № 2, И. Саттаров атындағы орта мектеп, тел.50651.    

Комиссия төрағасы – Мерупов Азимжан Хакиевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Имрамзиев Ришат Нурахунович

Комиссия хатшысы – Мақұлбекова Әсел Омарқызы

Комиссия мүшелері – Джаппарова Назигуль Нурахметовна, Асылхан Маулен Нұржақыпұлы, Бақтыбай Меруерт Аміржанқызы, Кебиров Дильмурат Аблимитович.

№ 139 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңашаруа ауылы, Т. Одаманова көшесі нөмірсіз, Жаңашаруа орта мектебі, тел.50435.  

Комиссия төрағасы – Абитқожаева Шайнур Алиханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сағынбаева Гүлмира Айтбекқызы

Комиссия хатшысы – Байұзақова Гүлмира Сеипилқызы

Комиссия мүшелері – Қалиақбаров Нұрлан Тұрғанұлы, Мамесейтова Алмагүл Абелқанқызы.

№ 140 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Асысаға ауылы, Қ. Үшбаев көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі, тел.50584.        

Комиссия төрағасы – Сарсембаев Дәурен Ауесқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Журынбаева Анар Алахышқызы

Комиссия хатшысы – Багаева Шынар Жақсылыққызы

Комиссия мүшелері – Қанат Ақерке Еркінқызы, Шаршамасова Әлия Қыдрашқызы, Нұрбеков Ұзақ Алмасайұлы, Мухияева Жазира Ақбаржанқызы.

№ 141 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Балтабай ауылы, Мектеп көшесі нөмірсіз, Балтабай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.50346.     

Комиссия төрағасы – Қалиева Бахтылы

Комиссия төрағасының орынбасары – Даутова Әсел Рахымжанқызы

Комиссия хатшысы – Бытова Вера Евгеньевна

Комиссия мүшелері – Қойлюбаева Сауле Қосалықызы, Сұлейменов Ұлан Сланұлы, Калина Лейда Досановна, Стенькин Сергей Николаевич, Қойлюбаева Гүлнәр Сұлтанғазықызы, Пазушкина Нина Ивановна.

№ 142 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бірлік ауылы, Мелиораторная көшесі № 1, Үлкен Алматы Каналы учаскесінің кеңсесі, тел.50442.

Комиссия төрағасы – Дарменов Мырзағали Айтбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қадырова Бибинұр Акиевна

Комиссия хатшысы – Озатқызы Меруерт

Комиссия мүшелері – Оскенбаева Эльмира Шынасылқызы, Мұхамедилова Айгүл Мұхаметқалиқызы.

№ 143 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтоғай ауылы, Школьная көшесі № 1, Еңбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.22386.     

Комиссия төрағасы – Есенбаева Аида Рустамқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қонысбаева Мейрамгүл Асылбекқызы

Комиссия хатшысы – Армеева Татьяна Сергеевна

Комиссия мүшелері – Абдрахимова Гульвира Турсуновна, Талқанбаева Нұржанат Ақынжанқызы, Камалова Рахатбуви Рахимжановна, Хусаинов Ташмухамед Турсунович.

№ 144 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өрнек ауылы, Жарылқап көшесі № 26 а, Өрнек бастауыш мектебі, тел.24671.        

Комиссия төрағасы – Жексебаева Гаухар Жетегенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Теляшева Модянгуль Тургановна

Комиссия хатшысы – Қайынбекова Қарлығаш Оспанқызы

Комиссия мүшелері – Бейсебеков Мұхіт Нагимжанұлы, Нұрелбаев Ермек Садуақасұлы.

№ 145 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақбастау ауылы, Центральная көшесі № 15, Ақбастау орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.22149.       

Комиссия төрағасы – Дихамбаев Құмысбек Қасымтайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мерзағұлова Маржан Жылқыбайқызы

Комиссия хатшысы – Омарова Галина Аркеновна

Комиссия мүшелері – Сардаров Сулейман Азизович, Надырова Азиза Азизовна, Абдрахманова Гульмира Бахардиновна, Баймұхамедов Бексұлтан Қуанышұлы.

№ 146 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Күш ауылы, Ленин көшесі № 1, «КОРПОРАЦИЯ Алмалы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Қарашеңгел аңшылық шаруашылығы» № 5 филиалының ғимараты, тел.27413. 

Комиссия төрағасы – Лихачев Руслан Сергеевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Шолпанбаев Ернар Нұрланұлы

Комиссия хатшысы – Нұрақов Ерік Қалтайұлы

Комиссия мүшелері – Розбакиев Алимжан, Филимонова Марина Александровна.

№ 147 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бөлек ауылы, Достық көшесі нөмірсіз, М. Горький атындағы орта мектеп, тел. 51359

Комиссия төрағасы – Керімбекова Әйгүл Тлебалдиевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Омірзакова Гүлмира Набиевна

Комиссия хатшысы – Тоқтарбекова Салтанат Жанатбекқызы

Комиссия мүшелері – Қабдуалиева Назгүл Нұрмұқашқызы, Солодовник Татьяна Александровна, Қойшыбаева Зоя Отызбайқызы, Элбаева Айбөлек Жақсылыққызы, Гулиева Лейла Жамаловна, Балыбердина Ұлбосын Садыққызы.

№ 148 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Әймен ауылы, Ленин көшесі № 225, Әймен орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.21057.

Комиссия төрағасы – Қожақова Анар Нұрланқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Саитов Руслан Идрисжанович

Комиссия хатшысы – Абдиева Соня Махметовна

Комиссия мүшелері – Мустапаева Злиха Османқызы, Хишманов Алисултан Зульфикарович, Алжанов Габиден Алмасұлы, Хаджиева Дельшо Хаджиевна.

№ 149 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қарасай ауылы, Гагарин көшесі № 1, Абай атындағы орта мектеп, тел.57649.

Комиссия төрағасы – Бердалиев Нұрлан Тұрмаханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдиева Телли Махметовна

Комиссия хатшысы – Мұхамедиева Ботакөз Ескермесқызы

Комиссия мүшелері – Мамедова Тахмина Шахвалатовна, Мамедова Ханимзар Ансаровна, Мирзаева Судрат Каримовна, Джапарова Гулистан Тапуржаевна.

№ 150 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Балағозов көшесі № 2, Н. Островский атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.56332.

Комиссия төрағасы – Алимжанова Бақыткүл Ақанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Язовских Татьяна Васильевна

Комиссия хатшысы – Омаров Бихасым Давлетжанович

Комиссия мүшелері – Салимбаева Светлана Қарғабайқызы, Женсикбаева Эльвира Абдыкерімқызы, Телтаев Ержан Берікұлы, Батырханова Мұғалима Нұрмұхаметқызы, Алдажарова Ғайни Бухарбайқызы, Жұмаханова Мақпал Егінбайқызы.

№ 151 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 244, Т. Әубәкіров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.26212.

Комиссия төрағасы – Шанбаев Нұрдыгүл Қасенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байбосынова Эльмира Даутбекқызы

Комиссия хатшысы – Тайсариева Балауса Нұржанқызы

Комиссия мүшелері – Самбетова Гүлзат Бимолдақызы, Бошугулова Зинахан Қырғызбайқызы, Алимқұлова Мария Алиасқарқызы, Қырғызбаева Гүлнәр Болатқызы, Сегізбаева Диана Арманқызы, Әлімжанов Елдос Абайұлы.

№ 152 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 17, «ЭкоАгроПродукт» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі, тел.56543.

Комиссия төрағасы – Тасирова Гулистан Рахимқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Серікбаева Айнұр Аманкелдіқызы

Комиссия хатшысы – Кожахметова Шолпан Жақсыбекқызы

Комиссия мүшелері – Исаева Гүлнәз Алдабергенқызы, Ахметова Бибинұр Накенқызы, Қуныпияева Мария Дүйсенқызы, Қанаев Марат Нұрланұлы, Адыков Ғани Алқожаұлы, Төлеген Жадыра Саматқызы.

№ 153 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектебінің акт залы, тел.28520.

Комиссия төрағасы – Сақалова Майнура Төлегенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бабықпаева Райгүл Анетқызы

Комиссия хатшысы – Қасенова Жұлдыз Әділқызы

Комиссия мүшелері – Мурзабаева Гульнара Тургановна, Дүйсенбаева Толғанай Сапарбекқызы, Екебаева Жанат Құлжабекқызы, Адамбекова Айсулу Дүйсенқызы, Балахан Жазира Тлеубекқызы, Ушурбакиева Замира Ануаровна, Кульбаева Айгуль Ниязовна, Еламанова Жадыра Болатбекқызы.

№ 154 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.28520.

Комиссия төрағасы – Джилкибаева Рымкен

Комиссия төрағасының орынбасары – Тюльбаева Айнура Калмухамбетқызы

Комиссия хатшысы – Илахунова Захидам Нурулламовна

Комиссия мүшелері – Ашимбай Асқар Талипұлы, Құсаева Әсемгүл Орынбасарқызы, Нұрсатова Индира Талғатқызы, Жолдасбаева Еркеш Исағалиқызы.

№ 155 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Космос ауылы, Школьная көшесі № 13, І. Жансүгіров атындағы орта мектеп–мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.25148.

Комиссия төрағасы – Азимбаева Алтын Тулинқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жакежанов Сырым Мухатұлы

Комиссия хатшысы – Зауренбекова Гүлмира Бауыржанқызы

Комиссия мүшелері – Тойшыбек Сұңғат Сәрсенбайұлы, Абдуваитов Қайрат Садықұлы, Мысаев Мұрат Нақысбекұлы, Амантаева Сауле Тлеуқабылқызы.

№ 156 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Базаркелді ауылы, Центральная көшесі № 33, Базаркелді бастауыш мектебі, тел.24478.

Комиссия төрағасы – Шаянбаева Назерке Чакизатовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Сурин Николай Владимирович

Комиссия хатшысы – Аксенова Марина Валерьевна

Комиссия мүшелері – Бабыкпаев Арыстан Төлегенұлы, Лавьяева Гулшат Союзбекқызы.

№ 157 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, А. Бубенцов көшесі 1 б,                       А. Н. Бубенцов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.27890.

Комиссия төрағасы – Қожапасов Дауленхан Қабылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қаңлыбаева Рахима Мамашқызы

Комиссия хатшысы – Муслимова Кемеш

Комиссия мүшелері – Жатыкбаева Гуля Утегенқызы, Қожабекова Забира Қашқарбаевна, Труспаев Ермек Өтегенұлы, Қошқынбаева Гүлмира Асанқызы.

№ 158 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қазақстан ауылы, Ж. Қайыпов көшесі № 8, Ж. Қайыпов атындағы орта мектеп, тел.79596.

Комиссия төрағасы – Орынбаева Шарифат Жантайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байдавлетова Майрагүл Мырзабайқызы

Комиссия хатшысы – Алиева Илтай Дуалбекқызы

Комиссия мүшелері – Шахкөзова Райхан Мамытқызы, Мусина Әйгүл Абуқызы, Шахфендр Фатима Алымжановна, Исабекова Альбина Нүсіпбекқызы, Танабай Данагүл Қуанышқызы, Салжанова Динара Тохтымұхамедқызы, Ашимбаева Гаухар Баяхметқызы, Тюпеева Ақмарал Қусайынқызы.

№ 159 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ж. Қайыпов ауылы, М. Мәметова көшесі № 26, Қазақстан орта мектебі, тел.79628.

Комиссия төрағасы – Молдабекова Нұргүл Сманқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Оразов Орынбасар Асанбайұлы

Комиссия хатшысы – Жиделиева Лаура Тоқтасынқызы

Комиссия мүшелері – Алиев Жұмақадыр Қалкенұлы, Акибекова Қарақат Серікбайқызы, Кеңесбаева Қарлығаш Жақанқызы, Алқожа Рахат Ибрайұлы.

№ 160 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаражота ауылы, А. Иманов көшесі № 17, Б. Момышұлы атындағы орта мектеп, тел.51038.

Комиссия төрағасы – Пірімқұлова Аминахан Бабаханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қайрашева Казифа Ильясқызы

Комиссия хатшысы – Абитинова Ляззат Бактыбайқызы

Комиссия мүшелері – Ержұма Еңлік Айтқожақызы, Қойшыбай Қамшат Қойшыбайқызы, Тумаева Сара Қаматайқызы, Тоқмолдаев Айдын Серікұлы.

№ 161 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, П. Вихрев көшесі № 11, Сарыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.51069.

Комиссия төрағасы – Ерғожаева Тоғжан

Комиссия төрағасының орынбасары – Бекова Аида Мұратқызы

Комиссия хатшысы – Жұлдыбаева Айнұр Нұрланқызы

Комиссия мүшелері – Қосалиева Қарлығаш Иманбекқызы, Жұмаханова Айнұр Абдуалиқызы, Ботабаева Бақыткүл Жұмағалиқызы, Әбікен Бауыржан Советұлы.

№ 162 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтоған ауылы, Абай көшесі № 31, Ақтоған орта мектебі, тел.51153.

Комиссия төрағасы – Сумазова Хачиз Авдуллаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Божбанов Дәурен Наурызбайұлы

Комиссия хатшысы – Исмагулова Роза Тұрғынбайқызы

Комиссия мүшелері – Чуваева Мадина Аданқызы, Жоламан Айдана Нұрланқызы.

№ 163 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 11, Қ. Орымбетов атындағы орта мектеп, тел.49068.

Комиссия төрағасы – Қалықова Шара Өмірханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байтұлақова Айкенже Байтұлаққызы

Комиссия хатшысы – Манекенова Ақбота Нұрланқызы

Комиссия мүшелері – Балтешов Бекжан Асылбекұлы, Маймирова Әйгүл Нұрпеисқызы, Тұрғымбаева Бақыткүл, Мырзабай Данегүл Тұрсынқызы, Саманбетова Роза Зейкенқызы, Байжұмашев Санжар Тұрғынбекұлы.

№ 164 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы, № 6654 әскери бөлімшесінің клубы, тел.49072.

Комиссия төрағасы – Мунтинов Берік Ербұланұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Полозов Константин Михайлович

Комиссия хатшысы – Жұмашева Қалия Рысбекқызы

Комиссия мүшелері – Абишев Бақытжан Кенжебайұлы, Сұлейменов Нұржан Нұрсафаұлы.

№ 165 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 5, Мәдениет үйі, тел.49037.

Комиссия төрағасы – Махаметкеримова Фарида Байғанинқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Лазгиев Мурат Ахметович

Комиссия хатшысы – Толумбекова Салтанат Сәрсенбайқызы

Комиссия мүшелері – Дюсупов Бауыржан Салимұлы, Қабылбекова Гүлжанат Бақтыбайқызы,Әлімжанова Панаркүл Манғазқызы, Ашимова Қуанышкүл Полатқызы.

№ 166 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Жаманғараев көшесі нөмірсіз, Талдыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 21106.

Комиссия төрағасы – Юнусова Алима Аштайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Иманбаева Жанар Бекетқызы

Комиссия хатшысы – Жүніс Назкен Маратқызы

Комиссия мүшелері – Нұрғожаева Света Сапанқызы, Килибаева Қуаныш Қалиқызы, Жаңғабылова Замзагүл Байжанқызы, Алиева Асиба Сабировна.

№ 167 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Достық ауылы, Т. Әубәкіров көшесі № 103, А. Бертаева атындағы орта мектеп, тел. 74506.

Комиссия төрағасы – Мухалиева Жанар Маликқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Самиев Бахтияр Ауытжанұлы

Комиссия хатшысы – Иманғазы Самал Бақбергенқызы

Комиссия мүшелері – Тохтиев Алимжан Абдулжанович, Адилова Нұргүл Текесбайқызы, Стамжанова Раушан Нақысбекқызы, Исабекова Мереке Эрланқызы, Асимова Рахилям Алимжановна, Садирова Реханбуви Теииповна, Пархатова Мухаббат Адилжановна, Нұрғазиев Джанибек Сәрсенбекұлы.

№ 168 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаратұрық ауылы, Калинин көшесі № 10, А. Саттаров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 75136.

Комиссия төрағасы – Амилова Чимангул Махаметовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Розахунова Мукадас Нурумжановна

Комиссия хатшысы – Шорманова Сағын Есболқызы

Комиссия мүшелері – Қаптагаева Назира Чатанқызы, Манапов Арслан Арминович, Юсупов Садыржан Сабирович, Мурадилов Мусажан Именжанович, Саттаров Дилмурат Рахмидинович, Қабылова Гүлсара Сабырқызы, Рахметжанова Эльмира Өмірәліқызы, Есперова Айша Нүсіпқанқызы.

№ 169 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ащысай ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі № 6 а,               Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 73321.

Комиссия төрағасы – Қойайдаров Нұркен Ыдырысұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сыдықов Қайрат

Комиссия хатшысы – Мыхметова Бақыткүл Қонысбайқызы

Комиссия мүшелері – Садыбеков Рұслан Анарбекұлы, Абеуова Мария Бекенқызы, Сейдахметов Серік Қанайбекұлы, Жанғазиев Самат Қанатұлы, Нұрсалиева Айнагүл Еркінбекқызы, Нағашбекова Мадина Ақбергенқызы.

№ 170 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі № 1, С. Аманжолов атындағы орта мектеп, тел. 51399.

Комиссия төрағасы – Багаева Бағила Даукенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мырзабекова Тоғжан Тұрсынқызы

Комиссия хатшысы – Рабилова Гульнар Жылгельдиевна

Комиссия мүшелері – Қасенов Ерлан Мұратбекұлы, Дауталиева Мейргүл Байғайпқызы, Идрисова Анар Нұрқасымқызы, Жасыбаев Ернат Мадерханұлы.

№ 171 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көктөбе ауылы, Нұрманбетов көшесі № 55 а, Көктөбе орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 74087.

Комиссия төрағасы – Талқамбаева Айжан Жақыпбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мукушева Раиса Таспалқызы

Комиссия хатшысы – Шерғанакова Шынар Қарабекқызы

Комиссия мүшелері – Асабаева Айымкүл Тұрғынқызы, Махамбетова Күмісай Саатбайқызы, Кушкинбаева Жаныл Қалыбайқызы, Көбейсинова Әйгерім Парахатқызы.

№ 172 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көктөбе ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 5, «Айгөлек» балалар бақшасы, тел. 74090.

Комиссия төрағасы – Дарқанбаева Жанар Қалибекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрмағанбетова Жазира Нұртайқызы

Комиссия хатшысы – Черкешбаева Құралай Серсенғаянқызы

Комиссия мүшелері – Матайбаев Ардақ Нұрғазыұлы, Жақыпова Майра Қадырбайқызы, Миталипова Фарида Савердиновна, Бадалов Тофик Ильмиевич.

№ 173 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қызылжар ауылы, Т. Естемесов көшесі № 21, Көктөбе ауылдық кітапханасы, тел. 52336.

Комиссия төрағасы – Балтабаева Индира Жұмабекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Асбенова Айман Тоққожақызы

Комиссия хатшысы – Құдайбергенова Қарлығаш Махмутқызы

Комиссия мүшелері – Тортаева Ғалия Дауленқанқызы, Кененбаев Нұрбол Бекмұратұлы, Байсеитова Ақмарал Шугаевна, Аллажаров Айдар Нұрболатұлы.

№ 174 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі нөмірсіз, Ораз Жандосов атындағы орта мектеп, тел. 52339.

Комиссия төрағасы – Абдрахманов Бақытбай Абдрасылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жылгелдиева Нұрсара Ахметкерімқызы

Комиссия хатшысы – Смаилова Шолпан Нұрахманқызы

Комиссия мүшелері – Тұрғумбекова Әйгерім Нұраханқызы, Алиев Алихан Шамшатович, Нұрахман Абзал Қайратұлы, Едігеева Гүлмира Тұрғанбекқызы.

№ 175 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Төле би ауылы, Ленин көшесі № 22, Төле би атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 53665.

Комиссия төрағасы – Искаков Қази Нағашыбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамирова Парида

Комиссия хатшысы – Ақмұратова Ақшолпан Төленқызы

Комиссия мүшелері – Рахымбаева Әлия Жұртбайқызы, Құдайбергенова Набира Сарсенбайқызы, Аюпова Галина Арсентьевна, Құрманова Зауре Бүкенқызы.

№ 176 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Алмалы ауылы, Шорманов көшесі № 2, И. Шорманов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 59385.

Комиссия төрағасы – Даулетова Майгүл Көпжасарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Аманбаев Жақсыбек Омарбекұлы

Комиссия хатшысы – Мұсабекова Назерке Әбдіманапқызы

Комиссия мүшелері – Дюсембиева Қамаш Серікқызы, Алдажарова Феруза Ескалиқызы, Тұрсымұратова Гүлжайна Дүйсенқызы, Бакиев Ислам Нурахметұлы.

№ 177 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің спорт залы, тел. 76481.

Комиссия төрағасы – Жошыбаев Қанат Сағатұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қасенов Бахтияр Шайдахметұлы

Комиссия хатшысы – Қыдырбаева Күлзира Құрманғалиқызы

Комиссия мүшелері – Тлепбергенов Самат Сатыбалдыұлы, Үмбеталиев Бақкелді Саясатұлы, Абдықалықова Күлбаршын Диханбайқызы, Илиев Адилжан Алимжанович, Асылбекова Нұрқаным Сыдықбайқызы, Сосанов Жуман Кошалиевич.

№ 178 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің акт залы, тел. 76481.

Комиссия төрағасы – Сосанов Кошали Халисович

Комиссия төрағасының орынбасары – Итекеева Әйгүл Тұрсынжанқызы

Комиссия хатшысы – Таирова Гухарбанум Хашимовна

Комиссия мүшелері – Искендирова Рабигуль Махмутовна, Жөнделбаева Назым Жанатқызы, Мұсабекова Самал Орынтайқызы, Тлепбергенов Талғат Мұратұлы, Гуламетдин Арман Гуламетдинұлы,Ережепова Анар Елемесқызы.

№ 179 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қырбалтабай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 3,                   Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп, тел. 53225.

Комиссия төрағасы – Сендалиев Тұрабек

Комиссия төрағасының орынбасары – Құрымбаева Орынгүл Нұрқалыққызы

Комиссия хатшысы – Өскенбаева Самал Қалмуханқызы

Комиссия мүшелері – Абдрасилова Ұлжан Нұрілдақызы, Абуханов Егізбай, Бекбосынова Әсем Нұрмұханқызы, Кезбаева Лейла Амиртаевна.

№ 180 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шалқар ауылы, Жамбыл көшесі № 3, Құрөзек негізгі орта мектебі, тел. 24220.

Комиссия төрағасы – Қамышбаева Шолпан

Комиссия төрағасының орынбасары – Тұраров Бақыт Ақанұлы

Комиссия хатшысы – Оразбекова Ақтоты Оразбекқызы

Комиссия мүшелері – Абуханов Серік Егізбайұлы, Умралиева Гүлжахан Қабылқызы.

№ 181 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Екпінді ауылы, Набережная көшесі № 14 б, Екпінді негізгі орта мектебі, тел. 20118.

Комиссия төрағасы – Нұрсәлім Айман Мырқасымқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бедилова Күлжахан Нұржанқызы

Комиссия хатшысы – Ускумбаева Ғаниям Жұмашқызы

Комиссия мүшелері – Раимбеков Болатхан Асылханұлы, Оспанова Дина Жұманқызы.

№ 182 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қайнар ауылы, Ә. Жапеков көшесі № 2/1, Қайнар бастауыш мектебі.

Комиссия төрағасы – Тохетова Ақмарал Алтынбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары –Темірбекова Төлеухан Иманқұлқызы

Комиссия хатшысы – Байбитова Әйгерім Тұрғанбекқызы

Комиссия мүшелері – Саяқова Гулнүр Закенқызы, Өмірзакова Анар Жанымханқызы.

№ 183 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қазтай Ұлтарақов ауылы, Сәтбаев көшесі № 5, Масақ орта мектебі, тел. 43074.

Комиссия төрағасы – Тойбаева Розигуль Шаймерденқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамбеткалимова Руслана Жанатқызы

Комиссия хатшысы – Керімқұлова Мираш Шәкіржанқызы

Комиссия мүшелері – Тохманбетова Дильбар Абдибайқызы, Ақмуллаева Орынкүл Жолдасқызы, Джангазиев Арнұр Тұрғанұлы, Сергебаева Әлия Танатқызы.

№ 184 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Нұрлы ауылы, Жангельдин көшесі № 7, Нұрлы орта мектебі, тел. 87084594237.

Комиссия төрағасы – Ақмоллаева Маржан Нұрықсанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Белғожаева Хатира Бақытжанқызы

Комиссия хатшысы – Жекебаев Асхат Имашұлы

Комиссия мүшелері – Естемесова Роза Тлеулесқызы, Сатыбалдиева Мерей Ерденқызы, Нүсіпбеков Рұслан Қасымұлы, Баймұханов Нұрлан Құлмұхамбетұлы.

№ 185 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл-Фараби атындағы орта мектебінің спорт залы, тел. 29215.

Комиссия төрағасы – Нұрбаева Гүлмира Жақатайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Решимова Гүлзира Утебайқызы

Комиссия хатшысы – Шынтаева Рауан Жайлаубекқызы

Комиссия мүшелері – Мамырбекова Эльмира Ниязқызы, Бекова Ляйля Айтқұрманқызы, Намазбай Әйгерім Қырғызбайқызы, Тоқтаров Алмас Нұртайұлы, Қабылбек Аян Мұратқызы, Күленбекова Динара Ғалымқызы, Нүсіпбаев Мағжан Берікұлы, Тұрсынбекқызы Әйгерім.

№ 186 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл–Фараби атындағы орта мектебінің акт залы, тел. 29215.

Комиссия төрағасы – Туаршиева Гүлнәр Боранғазықызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Алешина Елена Анатольевна

Комиссия хатшысы – Усербаева Мадина Бақбекқызы

Комиссия мүшелері – Сегізбаева Гүлнәр Мұхаметкәрімқызы, Дүйсен Дұлат Мұратбекұлы, Қалықбаев Ақан Жақанұлы, Казимир Владислав Иосифович, Базарбаева Дилнара Амантайқызы,Абатбаев Нұрбек Серікбайұлы, Серікжанова Айжан Серікжанқызы, Жұмағазина Ләйла Мағауянқызы.

№ 187 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Алға ауылы, Солтанбай Жарықбасов көшесі № 25, Алға орта мектебі, тел. 24270.

Комиссия төрағасы – Алботаев Айдын Игембайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Надырбаева Шаргия Надыровна

Комиссия хатшысы – Сатыбалдиева Нагима Берікқызы

Комиссия мүшелері – Құдретбаева Жәмиля Ертлеуқызы, Кәзім Жанар, Құсайынова Мейрамхан, Сағынбаева Маржан Жанатқызы.

№ 188 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қойшыбек ауылы, Сәтбаев көшесі № 1, Қойшыбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 23042.

Комиссия төрағасы – Төргеев Айдос Рахымжанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Алпысбаев Ғалым Жанбырбайұлы

Комиссия хатшысы – Сертекова Назым Асқарқызы

Комиссия мүшелері – Шабинярова Кульшақан, Тукеев Ерболат Аламшаевич.

№ 189 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Нұра ауылы, Еспергенов көшесі № 30 а, Мәдениет үйі.

Комиссия төрағасы – Абдихалиева Шарапат Даулетханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Укибаев Нұрқанат Тұмабекұлы

Комиссия хатшысы – Құлжабекова Балзия Сейтқазықызы

Комиссия мүшелері – Құрманбаев Ертай Салимжанұлы, Есимова Клара Кемелгожақызы, Садыкова Алтын Маманқызы, Өмірзакова Айнұр Сейтқасымқызы, Рысбакова Дина Серікқызы, Нүсіпақын Мейрамбек Бақытжанұлы.

№ 190 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Байсейіт ауылы, Юнус Хамра көшесі № 3, Исмаил Таиров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен, тел. 72327.

Комиссия төрағасы – Нурхалыков Ильяр Абдухалыкович

Комиссия төрағасының орынбасары – Аблапов Таиржан Акварович

Комиссия хатшысы – Гаитова Гульмира Руслановна

Комиссия мүшелері – Иминова Шахидам Толятовна, Мусаева Меймангуль Зайнидиновна, Молдабекова Ақмарал Шоханқызы, Османова Уринтбуви Тудахуновна, Нурхалыкова Нигарям Абдулхакимовна, Усманов Глаждин Миргиясович, Тузиябекова Айжан Берікқызы, Гаитова Тохтигуль Ебибулаевна.

№ 191 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Бижанов ауылы, Шамсутдин көшесі нөмірсіз, ақын Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 71492.

Комиссия төрағасы – Жарқынбекова Әйгүл Бақтыбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Заитова Қарлығаш Жұмабайқызы

Комиссия хатшысы – Исмаилов Бахтияр Курванжанович

Комиссия мүшелері – Шукурбекова Азимбуви Жумапиевна, Касымова Сажида Алиевна, Абакова Загидам Баратжановна, Жаркенбекова Гүлжан Токенқызы, Қанатұлы Данияр, Исламова Шамшинур Именджановна.

№ 192 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Малыбай ауылы, Жүнісбек Жұмабеков көшесі нөмірсіз, Малыбай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен, тел. 50720.

Комиссия төрағасы – Балкибекова Дәметкүл Балмахамбетқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сәрсембаева Сандуғаш Бақытжанқызы

Комиссия хатшысы – Абдримова Арзигүл Зунуновна

Комиссия мүшелері – Иманалиева Эльмира Ермекбайқызы, Избуллаева Сагатбуви Ахметжановна, Салманов Бекжан Тузелбайұлы, Шыныбеков Мықтыбек Тұрғанбекұлы.

№ 193 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Малыбай ауылы, Розыбакиев көшесі № 39 а, Мәдениет үйі, тел. 50419.

Комиссия төрағасы – Бахамов Валедин Шерипович

Комиссия төрағасының орынбасары – Хусаинджанова Зарина Муталиповна

Комиссия хатшысы – Нодерова Дильназ Бахтияровна

Комиссия мүшелері – Маширова Сагатбуви Рахмединовна, Курбанова Шамшинур Абдуловна, Ильяков Ришат Бахитжанович, Ошурова Гунарям Ашимовна.

№ 194 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз,                 А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен акт залы, тел. 36316.

Комиссия төрағасы – Нұрманова Әйгүл Серікқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрсәлімов Бекнұр Ерланұлы

Комиссия хатшысы – Құбесова Светлана Жубатирқызы

Комиссия мүшелері – Төлебаева Динара Дүйсенбекқызы, Олжабаева Шырын Қабдрашитқызы, Рустамбекова Майгүл, Есімханов Саят Сембайұлы.

№ 195 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз,                   А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен спорт залы, тел. 36316.

Комиссия төрағасы – Пірімбаев Шымберген Құлмуратұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Аубакишев Ербол Бауыржанұлы

Комиссия хатшысы – Ыбышова Сандұғаш Тұрғанбекқызы

Комиссия мүшелері – Рустамбекова Жұлдыз Советовна, Құдайбергенов Ержан Құдайбергенұлы, Абаева Гүлмира Ерланқызы, Елемесова Айкүл Адамбекқызы.

№ 196 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Амангелді ауылы, А. Ушуров көшесі № 7, Садыр атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 25324.

Комиссия төрағасы – Далимбаева Кулипа Сейсекеевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Жайнакова Ботакөз Дүйсебайқызы

Комиссия хатшысы – Умиржанова Майсам Сатыбалдықызы

Комиссия мүшелері – Нұрымбетова Дания Болатқызы, Айсаев Курванжан Фиданович, Азнабакиева Жахарбуви Якубовна, Исмаилова Асемгүл Нұрланқызы.

№ 197 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Азат ауылы, Школьная көшесі № 10 а, Азат негізгі орта мектебі, тел. 38333.

Комиссия төрағасы – Исмяков Ибрагим Исраилович

Комиссия төрағасының орынбасары – Надырова Халбуби Ясыновна

Комиссия хатшысы – Сайдуллаева Захидам Абдуваетовна

Комиссия мүшелері – Саметова Зарина Талипжановна, Сабирова Жазира Каригуловна, Рахманова Гульсанам Ашировна, Амзаева Руфина Сервельевна, Молдасан Айбек Әділханұлы, Худайкулова Махирям Лухманакимовна, Джаруллаева Саида Сейтжановна, Ыдырысова Әсел Бақытжанқызы.

№ 198 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Азат ауылы, Школьная көшесі 9 г, Азат № 1 орта мектеп, тел. 38246, 38343.

Комиссия төрағасы – Кошаханова Шолпан Шамгуновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Ұзақбаева Айнара Имталиповна

Комиссия хатшысы – Карипбаева Светлана Алибековна

Комиссия мүшелері – Надырова Эльвира Кеиповна, Матрузиева Гузель Муняржановна, Сулиева Зульфия Латыпшаевна, Ордаханова Аида Еркінқызы.

№ 199 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 71, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 37218.

Комиссия төрағасы – Аблайханов Табысхан Татуханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Худайбердиев Азимжан Махаметович

Комиссия хатшысы – Шатилов Алишер Аблимитович

Комиссия мүшелері – Арзиев Аюпжан Тохтахунович, Абдрахманова Санам Латиевна.

№ 200 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 70 б, Мәдениет үйі, тел. 24411.

Комиссия төрағасы – Жанбосынова Райхан Сексенбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Кульбаев Даурен Нұрланұлы

Комиссия хатшысы – Садырова Әйгерім Болатқызы

Комиссия мүшелері – Мұңалбаева Дина Аскерқызы, Оспанова Сара Саденқызы, Оспанова Лазят Касымкановна, Сабазова Раушан Сабырқызы, Зикирьяева Мейраш Изетбекқызы, Қожамбердиев Маликжан Саутұлы, Елибакиева Гунчям Тургановна, Ибдиминова Рашидам Жунусовна.

№ 201 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Алматы-Көкпек-Көктал тасжолы, Есік-6,6 шақырымы кіре берісі, «Есік» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы, тел. 3069130, 3069243.

Комиссия төрағасы – Төлегенов Туралы Жақсылықұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Амаргазиева Әсел Жақсылықбаевна

Комиссия хатшысы – Мендибаева Жұлдыз Барлыбаевна

Комиссия мүшелері – Медеубаев Улан Турлығазыұлы, Тегінбаева Майгул Калимбаевна, Құрбанәлі Жазира, Кишикбаева Айжан Кабдикаримовна.

№ 202 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Есік қаласы, Жамбыл даңғылы № 21 а, Рахат ауылдық округі № 1 орта мектебі, тел. 79063.

Комиссия төрағасы – Бұқаева Бибигүл Жумаханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Айтбаев Дұман Даулетханұлы

Комиссия хатшысы – Жанабилова Дариға Әділжанқызы

Комиссия мүшелері – Мамыров Жаннет Ерғалиұлы, Саурыкова Кулия Сағатбекқызы, Есенова Фариза Тохтарқызы, Абдраймов Бауыржан Нұрланұлы.

№ 203 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Рахат ауылы, Құмарова көшесі № 16, Рахат орта мектебі, тел. 30399, 30500.

Комиссия төрағасы – Байшетова Эльмира Акимгалиевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Қанаева Айжан Мақсатқызы

Комиссия хатшысы – Еликбаева Жанет Магамедовна

Комиссия мүшелері – Юсупова Гультаза Сейфуллаевна, Талдыбаева Жұлдыз Саулетжанқызы, Молдақожаев Талип Отынчиевич, Бураханова Рысты Жумашқызы, Өмірзаков Алмас Өмірзакұлы, Рахымжанова Балауса Елеусізқызы.

№ 204 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Өрікті ауылы, Новостройка көшесі нөмірсіз, Б. Майлин атындағы орта мектебінің акт залы, тел. 67253.

Комиссия төрағасы – Жолдасова Райхан Мынжасарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Хабдраш Мая

Комиссия хатшысы – Оразаева Ұлмекен Маратқызы

Комиссия мүшелері – Баймулдина Гүлнәр Қыркымбайқызы, Калгулов Біржан Қуанышұлы, Молдасинова Ляйля Мухановна, Юсупова Гульятар Сейфулловна.

№ 205 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Өрікті ауылы, Новостройка көшесі нөмірсіз, Б. Майлин атындағы орта мектебінің спорт залы, тел. 67253.

Комиссия төрағасы – Мукаева Әйгүл Омарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Колгулова Зульфия Жумабекқызы

Комиссия хатшысы – Асанбаева Асия Рахметовна

Комиссия мүшелері – Молдабаев Айдар Ысқақұлы, Шәріпова Зауре Нұрғалықызы, Нұрлыбаев Мамытжан Асқарұлы, Иманбаева Ақмарал Несипбекқызы.

№ 206 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Ташкенсаз ауылы, З. Газамов көшесі нөмірсіз, Х. Абдуллин атындағы орта мектеп, тел. 25291.

Комиссия төрағасы – Насирдинова Алма Жүнісбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Өтебаев Азамат Бауыржанұлы

Комиссия хатшысы – Имиров Адылжан Касимович

Комиссия мүшелері – Баратова Самира Тейипжановна, Сапарова Гульжахан Турсуновна, Алиева Шахноза Римжановна, Сабирова Малика Рахимжановна.

№ 207 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Баяндай ауылы, Набережная көшесі № 4, Баяндай негізгі орта мектебі, тел. 24118.

Комиссия төрағасы – Хамраева Клара Кировна

Комиссия төрағасының орынбасары – Садырова Гульнара Курвановна

Комиссия хатшысы – Сетямова Рукиям Рахмединовна

Комиссия мүшелері – Гаитов Турганжан Масимжанович, Есімбеков Азат Шаймағамбетұлы.

№ 208 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Құлжа ауылы, Алматинская көшесі нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункті, тел. 25293.

Комиссия төрағасы – Мамутова Әйгүл Мұхамеджанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жұманов Али Алиевич

Комиссия хатшысы – Заитова Мехирнисям Абдрахимовна

Комиссия мүшелері – Исламов Исмаил Маменович, Мадьярова Жамал Сманқызы.

№ 209 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі № 1, Жамбыл атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 74095.

Комиссия төрағасы – Ыдырысов Махсат Алғожаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қанаев Нұрлан Қайымбекұлы

Комиссия хатшысы – Шакиева Санди Шонкибаевна

Комиссия мүшелері – Ибрагимов Арупжан Ильясович, Шамиева Изятбуви Усеновна, Исахан Жәнібек Қуанышұлы, Қарлыбаева Гүлдана Рыфқатқызы, Сейсенбекова Гүлнәз Нұрбақытқызы, Байжанова Гулистан Гламдуновна, Ашиметова Мөлдір Жайлаубайқызы, Шакенова Арайлым Советқалиқызы.

№ 210 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Көлді ауылы, Ғ. Мұратбаев көшесі № 2, Көлді орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 27901.

Комиссия төрағасы – Нұрбекова Саягүл Саймасайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нагимбетова Гүлнәр Абжамиевна

Комиссия хатшысы – Қаукер Жарқыналы Қаукерұлы

Комиссия мүшелері – Есенова Багима Абылқайырқызы, Сейтжан Ғани Қонысбайұлы.

№ 211 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Толқын ауылы, Толқын орта мектебі, тел. 27783.

Комиссия төрағасы – Сейсебаева Бибигүл Сарыбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Туркменова Галина Сарсенқызы

Комиссия хатшысы – Тоқташова Сапаря Нұрназарқызы

Комиссия мүшелері – Рахымбаева Марзия Аликанқызы, Садуақасов Мекетай Тұрлынұлы.

№ 212 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Түрген ауылы, Д. Қонаев көшесі № 2, Д. А. Қонаев атындағы орта мектеп, тел. 33005.

Комиссия төрағасы – Ахметова Римма Ауесханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ескелдиева Индира Абайқызы

Комиссия хатшысы – Тұрарова Құлпынай Жандуллаевна

Комиссия мүшелері – Бөпетаев Қайрат Шадиұлы, Молдамұратов Байғали Айкелбайұлы, Дәулетова Светлана Қуанышбайқызы, Баймырзаева Лязат Алимжанқызы, Искелдиева Жұлдыз Берікқызы, Сәрсенбаева Миргүл Суртайқызы.

№ 213 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Түрген ауылы, Қ. Князбаев көшесі № 59, Абыхан Жексембеков атындағы қазақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 33007.

Комиссия төрағасы – Шалғымбаева Рысгүл Кокенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Тажметова Анар Нұрланқызы

Комиссия хатшысы – Құдайбергенова Мөлдір Жанұзаққызы

Комиссия мүшелері – Кушербаева Жадыра Жақыпбайқызы, Жұбаназарова Нұргүл Жанахметқызы, Рахаев Рамазан Сламжанұлы, Тайбагаров Ерлан Бектемұратұлы, Арыстанбаев Жақсылық Сұлтанмұратұлы, Лимтонов Қайрат Мұқанұлы.

№ 214 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Түрген ауылы, Желтоқсан көшесі № 97, Ломоносов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 33004.

Комиссия төрағасы – Мусина Гүлнәр Байзулина

Комиссия төрағасының орынбасары – Наутаева Жанар Қойшыбекқызы

Комиссия хатшысы – Старцева Ирина Анатольевна

Комиссия мүшелері – Алимбаева Гүлмира Абдрешовна, Қожамберды Нұрберген Айдарұлы, Манасбаева Ғалия Тұрлыбекқызы, Бегимов Серік Тұрғанұлы.

№ 215 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 45, Мәдениет үйі, тел. 32002.

Комиссия төрағасы – Далмурадова Айсулу Куванчевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Жилгелдиев Қадыр Бақытұлы

Комиссия хатшысы – Ахметова Әсем Нұрланқызы

Комиссия мүшелері – Ашибаева Гүлбану Абдықадырқызы, Қайратқызы Айдана, Кабдиев Марат Забирович, Нүсіпжанова Эльмира Темірханқызы.

№ 216 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 45 д, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы, тел. 34128.

Комиссия төрағасы – Тетроева Жамиля Яхъяевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамбеткаримова Сәуле Сұлтанбекқызы

Комиссия хатшысы – Шайбекова Айгүл Зияшқызы

Комиссия мүшелері – Джамешева Айжан Төлеуқызы, Исмайилова Қарлығаш Қалмахаметқызы, Нуспаева Әсел Багабекқызы, Нұрасылов Дидар Сержанұлы.

№ 217 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Таутүрген ауылы, Бөркеев көшесі № 3, Таутүрген негізгі орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 31804.

Комиссия төрағасы – Қарбұзов Қуандық Қоджанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Анарқұлова Гүлнәр Сәрсенқызы

Комиссия хатшысы – Рахымбаева Гүлбану Жұртбайқызы

Комиссия мүшелері – Бейсембеков Қанат Нұрмухамбетұлы, Дүкенбаев Бекзат Орынбасұлы.

№ 218 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Бижанов көшесі № 91, Х. Бижанов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 24565.

Комиссия төрағасы – Волокитин Виктор Иванович

Комиссия төрағасының орынбасары – Толыбаева Ғалия Бейсембейқызы

Комиссия хатшысы – Газиева Рукиям Ташмухаметовна

Комиссия мүшелері – Саутов Махмутжан Идрисович, Бақтыбаева Айжан Арыстанбекқызы, Бакиева Эльмира Камаловна, Нольфина Елена Григорьевна, Валуйская Елена Николаевна, Попова Ирина Сергеевна, Кошлева Ольга Николаевна, Тлекеева Юлия Умаржановна.

№ 219 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Илийская көшесі № 12, Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 23544.

Комиссия төрағасы – Абдрахманова Жамиля Кенжеханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сайдинова Зумрат Тахировна

Комиссия хатшысы – Адылбекова Бақыткүл Даулетбекқызы

Комиссия мүшелері – Кенжехан Данияр Кенжеханұлы, Алимсейтова Мақпал Аязбайқызы, Дакариева Құралай Алибекқызы, Байсалбек Талғат Абдуллинұлы, Жиеналиева Толғанай Аманкелдіқызы, Наматова Союра Шакировна.

№ 220 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі № 47, А. Розыбакиев атындағы орта мектеп, тел. 20862.

Комиссия төрағасы – Орынтаева Майра Еркенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Асылбекова Эльмира Болатқызы

Комиссия хатшысы – Тохтахунова Шахадят Ашимовна

Комиссия мүшелері – Үмбеталиева Жанар Әділбекқызы, Нұрлыбаева Рая Мұхамедиқызы, Баратова Гульжахрам Турсыновна, Данахунов Нурмахамет Нурхалыкович, Маметов Махамет Саутович, Ашимов Алишер Исейдуллаевич.

№ 221 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Қабылов көшесі № 2, Абай атындағы орта мектеп, тел. 21309.

Комиссия төрағасы – Бекқожа Сағымбек Бөрібайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Батталғазиева Шұға Алтанқызы

Комиссия хатшысы – Адилбекова Гүлжан Даулетбекқызы

Комиссия мүшелері – Кеңесбаева Әлия Жұмаханқызы, Нүсіпов Айдар Баққожаұлы, Шарғынов Сапаралы Орымбайұлы, Бейсенова Гүлмира Сұлтанқызы, Шукирова Дарика Суиндиковна, Жүнісбаев Нұрқанат Жарқынұлы, Какенова Қуаныш Нұрмагаметқызы, Беков Данияр Бақытжанұлы.

№ 222 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 150, Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен, тел. 20501.

Комиссия төрағасы – Ахметжанова Муслима Мұхаметжанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Босқынбаев Жанұзақ Өмірзақұлы

Комиссия хатшысы – Міркәрім Маржан Аманкелдіқызы

Комиссия мүшелері – Құрмамбаева Раушан Мекибайқызы, Сыдық Алмагүл Ерболқызы, Мұханбеков Алдаберген Аюович, Қарақасова Толқын Нұрболатқызы, Абдрахманов Имержан Иминжанович, Баташева Сарсемхан Нұрумқызы, Тойбаева Гүлнәр Рахимқызы, Калгашасов Эльдар Абдурасылұлы.

№ 223 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Бокин көшесі № 40, Петр Вихрев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 21196.

Комиссия төрағасы – Масутов Заур Мовсунович

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдрахманова Наиля Исмаилжановна

Комиссия хатшысы – Садирова Розбуви

Комиссия мүшелері – Якупова Гульназ Тудияевна, Сайфатова Руфина Муратовна, Жүнісбаев Нұрлан Нұркенұлы, Валиева Шерингуль Таджахметовна, Утебаев Жомарт Болатбайұлы, Мусаева Сарқыт Сланғожақызы.

№ 224 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 14, Т. Кенжебаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 26078.

Комиссия төрағасы – Сатқожаева Шара Тұрдықызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қағазбекова Ұлбосын Қуандыққызы

Комиссия хатшысы – Сұлтанмұрат Салтанат Орысбекқызы

Комиссия мүшелері – Жұмабекова Дана Ерғалиқызы, Қонқабаев Раман Баймұханұлы, Бектасов Бақытбек Қайыпбайұлы, Бижанова Шолпан Жолдыбайқызы.

№ 225 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 2, Шелек Политехникалық колледжі, тел. 20291.

Комиссия төрағасы – Турганов Изимжан Абдикеримович

Комиссия төрағасының орынбасары – Жүніс Айнұр Арманбекқызы

Комиссия хатшысы – Жармұханбет Әсел Серікқызы

Комиссия мүшелері – Турганова Гозал Касимжановна, Омаров Асхат Мұрадилұлы, Тлесбаев Азамат Нұркелдіұлы, Қалпебай Әйгерім Серікқызы, Ахтямов Адилжан Турсунович, Намазбеков Ринат Жардемұлы.

№ 226 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Май ауылы, Парковая көшесі № 8, М. Мәметова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 72849.

Комиссия төрағасы – Асылбаева Ұлбике Бикенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Найзабекова Гүлдана Сейтханқызы

Комиссия хатшысы – Исмаилова Гульмира Исрапуловна

Комиссия мүшелері – Джаппаров Абдурашид Абдрасулович, Турдиева Бубинур Елахуновна.

№ 227 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 62 г, Шелек ауылындағы № 1 орта мектеп, тел. 26016.

Комиссия төрағасы – Қырықбай Ардақ Мұхаметжанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бақыбаева Салтанат Мұхамадиқызы

Комиссия хатшысы – Төлегенова Базархан Баймұханқызы

Комиссия мүшелері – Қасқатаева Тұрар, Умбетов Болат Окенұлы, Ұрқұмбаев Мұхіт Нұрғалиұлы, Юсупова Нурдана Ахметовна.

Аудандық аумақтық сайлау

комиссиясының төрағасы                                      Б.Жексембиев

Menu
Қазақстандағы ауа-райы
ТУРҒЫН ҮЙ ҚҰРЫЛЫС  ЖИНАҚ БАНКІ

ТУРҒЫН ҮЙ ҚҰРЫЛЫС ЖИНАҚ БАНКІ

1404
http://www.akorda.kz/ru/events/akorda_news/press_conferences/statya-glavy-gosudarstva-vzglyad-v-budushchee-modernizaciya-obshchestvennogo-soznaniya
http://100esim.el.kz/ru
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің ресми интернет-ресурсы
http://www.enpf.kz/kz/elektronnye-servisy/
http://www.expo2017culture.kz/kz
Совет по конкурентноспособности Казахстана

Совет по конкурентноспособности Казахстана

Қазақстан Республикасының  «жасыл экономика»

Қазақстан Республикасының «жасыл экономика»

 СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ҚЫЗМЕТ

СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ҚЫЗМЕТ

 «ДАМУ» кәсіпкерлікті дамыту қоры

«ДАМУ» кәсіпкерлікті дамыту қоры

Қазақстанның ресми туризм порталы

Қазақстанның ресми туризм порталы

Бизнес аумағы

Бизнес аумағы

Қазақстан Республикасы Президентінің ресми сайты

Қазақстан Республикасы Президентінің ресми сайты

Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі

Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі

Қазақстан Республикасының Электрондық үкіметі

Қазақстан Республикасының Электрондық үкіметі

Қазақстан халқы Ассамблеясы

Қазақстан халқы Ассамблеясы

Адалдық алаңы

Адалдық алаңы

Қазақстан Республикасының кәсіподақтар Федерациясы

Қазақстан Республикасының кәсіподақтар Федерациясы

«Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
040402 Есік қаласы,
Жамбыл даңғылы, 21 «а»
Тел.: 8(72775) 7- 20 - 01
Факс: 8(72775) 7- 20 - 01
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Сайттың материалдарын пайдалану туралы

Жоғары көтеру